Jak nam pomóc ?

18 listopada 2011r.

Witam wszystkich, których serca nie zapadają w sen zimowy :-) )

Zaczęliśmy już remont i sa nam potrzebne materiały budowlane wszelakiego rodzaju – farby, wełna mineralna, gips itp. Zamówiony został piec na paliwo stałe, na który potrzebne są fundusze pieniężne, jak również musimy wymienić rury sieci wodociągowej i grzewczej. 

Można nas wspomóc również przekazując do Fundacji ubranka dziecięce i nie tylko, zabawki, talerze, garnki, sztućce, sprzęt RTV i AGD, meble, pralka, lodówka, łóżeczka dla dzieci, wanienka, przewijaki, dywany lub wykładziny. :-) ) może jest ktoś w Waszym otoczeniu, kto nie ma co zrobić ze starymi meblami i stoją one w np. w garażu, prosimy podarujcie je naszej Fundacji :-)

Do wykończenia łazienek potrzebujemy 4 brodzików, 1 wanny.

____________________________________________________________________________________________________________________________

20 października 2011r.

Na dzień dzisiejszy potrzebujemy materiałów budowlanych, przede wszyskim materiałów niezbędnych do postawienia ścienek działowych z płyt kartonowo-gipsowych o ogólnej powierzchni około 30 m². Tak więc potrzebujemy płyty kartonowo-gipsowe, stelaże niezbędne do postawienia tych ścianek, wełnę mineralną, kołki, gips szpachlowy, taśmę łączeniową. Ponadto będziemy potrzebować gipsu budowlanego w celu uzupełnienia ubytków w ścianach pomieszczeń budynku, gipsu szpachlowego, gruntu, i farby emaliowej – około 200 litrów.

Bardzo, ale to bardzo potrzebujemy grzejników – 11 sztuk i 5 łazienkowych.

Informacje podręczne

Numer tel. 797 502 660

Adres:
Ul. Kupiecka
67-100 Nowa Sól

e-mail:
pomoc@samotna-matka.pl
a.puszczynska@samotna-matka.pl
i.przybyla@samotna-matka.pl
m.pruchniak@samotna-matka.pl

Fundacja udziela pomocy i informacji 24/h przez 365 dni w roku.